Prawo-jazdy-360.pl serwis, dzięki któremu możesz przygotować się do egzaminu teoretycznego.

Prawo-jazdy-360.pl serwis, dzięki któremu możesz przygotować się do egzaminu teoretycznego.

Prawo-jazdy-360.pl to serwis zajmujący się przygotowaniem kursantów do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Serwis posiada pełna bazę pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy kategorii B, A, C, D, T, AM, A1, A2, B1, C1, D1 zatwierdzone przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju, ponad to pytania te są identyczne jak na egzaminie w ośrodkach WORD.

W serwisie prawo-jazdy-360.pl jest dostęp do:

- Testów, których forma jest identyczna jak na oficjalnym egzaminie w ośrodkach WORD.

- Kursu, w którym możemy przerabiać po kolei pytania z losowych kategorii lub wybrać, z której konkretnie kategorii pytania mają być wyświetlane.

- Elektronicznego podręcznika kursanta

- Statystyk dzięki, którym można sprawdzić aktualny postęp nauki oraz na jakie pytanie została już udzielona odpowiedz.

Każde pytanie na stronie posiada swoje wyjaśnienie na podstawie kodeksu drogowego, znaków lub pierwszej pomocy.

Strona jest dostosowana pod wszystkie urządzenia oraz serwis posiada aplikacje mobilna Androida i IOS.

Na stronie serwisu można poczytać tez opinie kursantów o zdawalności w poszczególnych ośrodkach WORD, jest to możliwe w zakładce ‘Wasze opinie o zdawalności w WORD’.

serwis cieszy się duża popularnością i wieloma pozytywnymi komentarzami ze strony kursantów, którzy do nauki przygotowywali się z prawo-jazdy-360.pl, można je zobaczyć na Facebooku prawo jazdy 360 lub na stronie internetowej w zakładce ‘Testy na prawo jazdy 2017’.

Kontakt mailowy z serwisem jest możliwy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-24:00, natomiast kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, od 8:00-16:00.

Redaktor naczelny

Celem serwisu było i jest informowanie użytkowników o najnowszych tematy związanych z egzaminem na prawo jazdy w RP. Stworzyliśmy przez lata sieć współpracy z Ośrodkami Szkolenia Kierowców w całej Polsce oraz z serwisami takimi jak www.prawo-jazdy-360.pl które umożliwają naukę na testy na prawo jazdy i wzorowe przygotowanie do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy