WORD odwiedza przedszkola

WORD odwiedza przedszkola

Dzieci uczęszczające do przedszkola w Borównie zostały odwiedzone przez pracowników Word. Dla dzieci zostało przeprowadzone szkolenie podczas, którego dowiedziały się między innymi:

- czemu po tym jak zapadnie zmrok powinny zakładać odblaski,

- Jak w bezpieczny sposób mogą przejść na druga stronę ulicy,

- do czego śluza znaki drogowe.

Przedszkolaki mogły również wcielić się w inne role. Na ułożonym mini miasteczku mogli pełnić role kierowcy, pieszego albo nawet Pana policjanta.

Na koniec szkolenia dzieciom zadawano pytania oraz zadawano zagadki dzięki, którym dzieci mogły wykazać się wiedza, która zdobyły podczas tego spotkania. Maluchy otrzymały upominki w postaci książeczek oraz elementów odblaskowych, dzięki którym będą mogły bezpieczni uczestniczyć w ruchu drogowym.

Załoga WORDU odwiedziła także Przedszkole nie publiczne ‘Figielek’ z Bydgoszczy.

W ramach programu ‘Kordus w szkole i przedszkolu’ przeprowadzili szkolenie na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz jej okolicach. Pracownicy Word wykorzystali do przeprowadzenia szkolenia zestaw edukacyjny dla dzieci o nazwie ‘Auto chodzik’.

Redaktor naczelny

Celem serwisu było i jest informowanie użytkowników o najnowszych tematy związanych z egzaminem na prawo jazdy w RP. Stworzyliśmy przez lata sieć współpracy z Ośrodkami Szkolenia Kierowców w całej Polsce oraz z serwisami takimi jak www.prawo-jazdy-360.pl które umożliwają naukę na testy na prawo jazdy i wzorowe przygotowanie do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy